• دلار آمریکا (خرید): 10,500
  • دلار آمریکا (فروش): 11,200
  • دلار کانادا (خرید): 8,500
  • دلار کانادا (فروش): 8,850

برندگان اسکار 2018 معرفی شدند

در نودمین مراسم اعطای جوایز  آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک «اسکار» که در سالن دالبی تئاتر لس‌آنجلس به میزبانی مجری و کمدین معروف، جیمی کیمل برگزار شد، فیلم  شکل آب "The Shape of Water" جایزه بهترین فیلم سال را دریافت کرد.
اسامی برندگان را در زیر مشاهده میکنید:

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد
برنده‌: سم راک‌ول
منبع عکس: time
  • ویلیام دفو برای فیلم The Florida Project
  • وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • ریچارد جنکینز برای فیلم The Shape of Water
  • کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World
  • سم راک‌ول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین گریم
برنده‌: Darkest Hour
منبع عکس: time
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Victoria & Abdul
  • فیلم Wonder

بهترین طراحی لباس
برنده‌: Phantom Thread
منبع عکس: time
  • فیلم Beauty and the Beast
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Victoria & Abdul

بهترین مستند
برنده‌: مستند Icarus
منبع عکس: time
  • مستند Abacus: Small Enough to Jail
  • مستند Faces Places
  • مستند Icarus
  • مستند Last Men in Aleppo
  • مستند Strong Island

بهترین تدوین صدا
برنده‌: Dunkirk
منبع عکس: time
  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین میکس صدا
برنده‌: Dunkirk
منبع عکس: time
  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین طراحی صحنه
برنده‌: The Shape of Water
منبع عکس: time
  • فیلم Beauty and the Beast
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water

بهترین فیلم خارجی
برنده‌: A Fantastic Woman
منبع عکس: time
  • فیلم A Fantastic Woman از کشور شیلی
  • فیلم The Insult از کشور لبنان
  • فیلم Loveless از کشور روسیه
  • فیلم On Body and Soul از کشور مجارستان
  • فیلم The Square از کشور سوئد

بهترین بازیگر نقش مکمل زن
برنده‌: آلیسون جَنی
منبع عکس: time
  • مری جی بیلگ برای فیلم Mudbound
  • آلیسون جنی برای فیلم I, Tonya
  • لزلی مانویل برای فیلم Phantom Thread
  • لوری متکالف برای فیلم Lady Bird
  • اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

بهترین انیمیشن کوتاه
برنده: Dear Basketball
منبع عکس: time
  • انیمیشن Dear Basketball
  • انیمیشن Garden Party
  • انیمیشن Lou
  • انیمیشن Negative Space
  • انیمیشن Revolting Rhymes

بهترین انیمیشن
برنده: Coco
منبع عکس: time
  • انیمیشن The Boss Baby
  • انیمیشن The Breadwinner
  • انیمیشن Ferdinand
  • انیمیشن Loving Vincent

بهترین جلوه‌های ویژه
برنده: فیلم Blade Runner 2049
منبع عکس: time
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2
  • فیلم Kong: Skull Island
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi
  • فیلم War for the Planet of the Apes

بهترین تدوین
برنده‌: Dunkirk
منبع عکس: time
  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم I, Tonya
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین مستند کوتاه
برنده‌: Heaven Is a Traffic Jam on the 405
منبع عکس: time
  • مستند Edith+Eddie
  • مستند Heaven Is a Traffic Jam on the 405
  • مستند (Heroin(e
  • مستند Knife Skills
  • مستند Traffic Stop

بهترین فیلم کوتاه
برنده: The Silent Child
منبع عکس: time
  • DeKalb Elementary
  • The Eleven O'Clock
  • My Nephew Emmett
  • The Silent Child
  • Watu Wote/All of Us

بهترین فیلم‌نامه‌ی اقتباسی
برنده‌: Call Me by Your Name
منبع عکس: time
  • فیلم Call Me By Your Name
  • فیلم The Disaster Artist
  • فیلم Logan
  • فیلم Molly’s Game
  • فیلم Mudbound

بهترین فیلم‌نامه‌ی اوریجینال
برنده‌: Get Out
منبع عکس: time
  • فیلم The Big Sick
  • فیلم Get Out
  • فیلم Lady Bird
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلم‌برداری
برنده‌: Blade Runner 2049
منبع عکس: time
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Mudbound
  • فیلم The Shape of Water

بهترین موسیقی متن
برنده‌: The Shape of Water
منبع عکس: time
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین آهنگ اوریجینال
برنده‌: Remember Me
منبع عکس: time
  • آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound
  • آهنگ Mystery of Love از فیلم Call Me By Your Name
  • آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco
  • آهنگ Stand Up For Something از فیلم Marshall
  • آهنگ This Is Me از فیلم The Greatest Showman

بهترین کارگردان
برنده‌: گیرمو دل تورو
منبع عکس: time
  • پل توماس اندرسن برای فیلم Phantom Thread
  • گیرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water
  • گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird
  • کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk
  • جردن پیل برای فیلم Get Out

بهترین بازیگر نقش اصلی مرد
برنده‌: گری اولدمن
منبع عکس: time
  • تیموتی شلمی برای فیلم Call Me By Your Name
  • دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread
  • دنیل کالویا برای فیلم Get Out
  • گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour
  • دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq

بهترین بازیگر نقش اصلی زن
برنده‌: فرانسیس مک‌دورمند
منبع عکس: time
  • سالی هاوکینز برای فیلم The Shape of Water
  • فرانسیس مک دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • مارگو رابی برای فیلم  I, Tonya
  • سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird
  • مریل استریپ برای فیلم The Post

بهترین فیلم
برنده‌: The Shape of Water
منبع عکس: time
  • فیلم Call Me by Your Name
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Get Out
  • فیلم Lady Bird
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Post
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

ثبت دیدگاه

Captcha Image