اعزام 55 ورزشکار کانادایی به رقابت های پارالمپیک زمستانی Pyeonchang

کانادا 55 ورزشکار به رقابت های پارالمپیک زمستانی که در شهر Pyeonchang در کره جنوبی برگزار می شود، اعزام می کند.

روز دوشنبه، کمیته پارالمپیک کانادا در بیانیه ای رسمی اسامی ورزشکاران منتخب برای شرکت در پارالمپیک زمستانی 2018 را اعلام کرد. این مسابقات از نهم تا هجدهم مارس برگزار میشود.

تیم کانادایی توسط Todd Nicholson، که سابقه سه مدال پارالمپیک در رشته هاکی روی یخ دارد، هدایت می شود. همچنین 16 مربی و 26نفر کادر پشتیبانی نیز به ورزشکاران ملحق می شوند.

کانادا در تمام 5 رشته رقابت های پارالمپیک حضور دارد.

هجده نفر از اعضای تیم، پیشتر از برندگان این مسابقات بوده اند، مانند Brian McKeever که 13 مدال در کلکسیون خود دارد.

مسن ترین و جوان ترین ورزشکاران کانادایی در این دوره از مسابقات به ترتیب James Anseeuw با 58 سال سن در رشته لوژ سواری وJames Dunn 17 ساله در رشته هاکی، هستند.

رهبر گروه،Nicholson گفت: "این یک تیم خوب با رقبایی قوی است، کمتر از دو هفته به آغاز رقابت ها مانده و ما بسیار هیجان زده و آماده ایم."

اسامی 55 ورزشکار کانادایی در رقابت های پارالمپیک زمستانی Pyeonchang
آلپاین Alpine
  • Kirk Schornstein, Spruce Grove, Alta
  • Erin Latimer, Toronto
  • Braydon Luscombe, Duncan, B.C.
  • Mac Marcoux, Sault Ste-Marie, Ont
  • Kurt Oatway, Calgary
  • Frederique Turgeon, Candiac, Oue
  • Alana Ramsay, Calgary
  • Alexis Guimond, Gatineau, Que
  • Alex Cairns, Squamish, B.C.
  • Mel Pemble, Victoria
  • Mollie Jepsen, West Vancouver, B.C.
  • Jack Leitch, Calagary
Para ice hockey
  • Brad Bowden, Orton, Ont
  • Billy Bridges, Summerside, P.E.I.
  • Greg Westlake, Toronto
  • Steve Arsenault, Spruce Grove, Ont
  • Adam Dixon, Midland, Ont
  • James Gemmelll, Quesnel, B.C.
  • Corbin Watson, Kingsville, Ont.
  • Ben Delaney, Ottawa
  • Dominic Larocque, Quebec City
  • Tyler McGregor, Forest, Ont
  • Liam Hickey, St.John's
  • Tyrone Henry, Ottawa
  • Rob Armstrong, Erin, Mississauga, Ont
  • James Dunn, Wallacetown, Ont.
  • Bryan Sholomicki, Winnipeg
  • Corbyn Smith, Monkton, Ont
Para Nordic
  • Brian McKeever, Canmore, Alta.
  • CindyQuellet, Quebec City
  • Mark Arendz, Hartsville, P.E.I.
  • Yves Bourque, Becancour, Que.
  • Chris Klebl, Canmore, Alta.
  • Brittany Hudak, Prince Albert, Sask.
  • Collin Cameron, Sudbury,Ont.
  • Ethan Hess, Pemberton, B.C.
  • Natalie Wilkie, Salmon Arm, B.C
  • Emily Young, North Vancouver, B.C.
  • Derek Zaplotinsky, Smokey Lake, Alta.
  • Russell Kennedy, Canmore,Alta.
  • Graham Nishikawa, Whitehorse
 
Para Snowboard
  • John Leslie, Arnprior, Ont.
  • Michelle Salt, Calagary
  • Alex Massie, Barrie, Ont
  • Andrew Genge, Oshawa, Ont
  • Curt Minard, Wetburn, Sask
  • Sandrine Hamel, Saint-Sauveur-des-Monts, Oue
  • Colton Liddle, Wawa, Ont
 
Wheelchair curling
  • Ina Forrest, Armstrong, B.C.
  • Mark Ideson, London, Ont.
  • Dennis Thiessen, Sanford, Man.
  • Lames Anseeuw, Oak Bluff, Man
  • Marie Wright, Moose Jaw, Sask.
 
 
 

ثبت دیدگاه

Captcha Image