تازه ترین اخبار

تعرفه تبلیغات در وب سایت ایرانیان کانادا


ایرانیان مقیم کانادا

وقتی که صحبت از تبلیغات در قرن حاضر می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد: ارزان است، فراگیر است، ماندگار است، هوشمندانه‌است، شبانه روزی است، هر زمان که شما بخواهید، قابل تغییر است و… کارکرد این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکتها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملا پر رنگ تر می‌شود. شاهد این امر بررسی رشد تبلیغات اینترنتی در بحران مالی کنونی است.

سایت ایرانیان کانادا IranianCanada.COM براساس آمار بسیاری از سایتهای تحلیل ترافیک اینترنت از پربیینده ترین سایتهای فارسی در کانادا است و با توجه به ماهیت سرویس خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان زیادی را جذب کند.

با توجه به سابقه چندین ساله وب سایت ایرانیان کانادا و طبق آمار رسمی ارائه شده از گوگل آنالیز با دارا بودن ترافیک بیش از ۹۵۰ هزار بازدید در ماه بستر خوبی برای تبلیغ بیزنس شما میباشد.

شرایط سفارش آگهی برای درج در سایت ایرانیان کانادا

بعد از انتخاب محل تبلیغ مورد نظر خود با کلیک بر روی Pay Now مبلغ رو از طریق سیستم پی پل(PayPal) بدون نیاز به اکانت میتوانید پرداخت کنید.

برای هرگونه سوالات در مورد سفارش آگهی و یا در صورتی که سایز دلخواه شما برای آگهی مورد نظر در لیست موجود نیست میتوانید با ما مکاتبه فرمایید.

پس از پرداخت مبلغ مورد نظر اطلاعات زیر را به ایمیل info@iraniancanada.com ارسال کنید .

نام و نام خانوادگی ، نام پکیج خریداری شده ، لینک سایتی که قصد تبلیغ آن را دارید ، فایل بنر مورد نظر برای قرار گیری بروی وب سایت ، در غیر این صورت شما می توانید به آدرس info@iraniancanada.com ایمیل بزنید و سفارش طراحی بنر بدهید.

وب سایت ایرانیان کانادا مجهز به سیستم کامل آنالیز و شمارشگر دقیق میزان بازدید از آگهی های درج شده میباشد در صورت نیاز شما آمار تعداد کلیک و بازدیدها از آگهی شما ارائه میگردد.

توجه: قیمت ها بصورت ماهانه درج شده است. در صورت سفارش آگهی بیشتر ار ۶ ماه ۱۰ درصد تحفیف شامل خواهد شد. همچنین شما میتوانید مبلغ مورد نظر را از طریق چک بانکی و یا ایمیل ترانسفر پرداخت کنید . برای هرگونه سوال مربوط به سفارش آگهی با ما از طریق ایمیل میتوانید مکاتبه کنید. همکاران ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما میباشند.

تعرفه تبلیغات در وب سایت ایرانیان کانادا

تعرفه تبلیغات در وب سایت ایرانیان کانادا

تعرفه تبلیغات در وب سایت ایرانیان کانادا

تعرفه تبلیغات در وب سایت ایرانیان کانادا

تعرفه تبلیغات در وب سایت ایرانیان کانادا

پرداخت آنلاین با پی پل

لطفا از تصویر دمو سایت ایرانیان کانادا محل قرار گیری آگهی خود را انتخاب کنید و از جدول بالا مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید. 

تعرفه تبلیغات در وب سایت ایرانیان کانادا

No Comments

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 نظرات شمـا