تازه ترین اخبار

شهرزاد رفعتی دختر ایرانی مقیم کانادا به عنوان برترین کارآفرین زن در حوزه تکنولوژی شناخته شد

shahrzad-rafati

شهرزاد رفعتی بنیانگذار شرکت BroadbandTV به عنوان برترین کارآفرین در بین زنان فعال در حوزه ارتباطات و تکنولوژی برگزیده شد.

وب سایت ایرانیان کانادا به نقل از ایرونیا: این جایزه به پاس موفقیت و مدیریت زنان در کانادا هر ساله به کارآفرین برتر کشور اهدا می شود و می تواند الگویی برای همه زنان در راه رسیدن به قله موفقیت و افتخار تلقی شود.

شرکت BroadbandTV در دسامبر ۲۰۱۵ با رشد ۲۱۹ درصدی در کل جهان ۳۱۹ میلیون بازدید کننده داشت.

از نظر میزان بازدید کننده ویدئو در جهان ، شرکت مذکور در رده پنجم در دنیا قرار دارد و در سالهای اخیر دفاتری در هند ، برزیل ، فرانسه و آمریکا دایر کرده اما دفتر مرکزی همچنان در ونکوور است.

خانم شهرزاد رفعتی در سال ۲۰۰۰ از تهران به ونکوور مهاجرت کرد و در رشته علوم رایانه دانشگاه بریتیش کلمبیا به تحصیل پرداخت وبلافاصله پس از فارغ التحصیلی در سال ۲۰۰۵ شرکت BroadbandTV را تاسیس کرد.

در مدت تنها ۳ سال، شرکت خانم رفعتی توانست با ارائه دهندگان محتویات چندرسانه ای شریک شود.

BroadbandTV موفق شد به تغییر مفهوم ارتباط میان “سارقان اینترنتی محتواهای رسانه ای” و “ارائه دهندگان این محصولات” کمک کند.

خانم رفعتی در این خصوص می گوید: “ارائه دهندگان این محتواها در عوض مبارزه با طرفداران مشتاق خود می توانند کار با آنها را آغاز کنند. ما در حال کمک به شرکت هایی هستیم که بتوانند محتواهای خود را در اینترنت شناسایی کنند و آنها تحت کنترل بگیرند و در سود حاصل از آنها سهیم شوند.”

BroadbandTV یک شرکت رسانه ای فناوری است که با اپراتورهای شبکه و فعالان تبلیغات همکاری می کند و در عرصه بهینه سازی و توزیع محتواهای ویدیویی از راه اینترنت پروتکل (IP) و شبکه های بی سیم و موبایل فعالیت دارد.

الگوریتم های شهرزاد رفعتی وب را برای شناسایی ویدیو کلیپ های بدون حق کپی رایت اسکن می کنند. زمانی که این فیلم ها شناسایی شدند BroadbandTV به آنها یک آگهی متصل می کند و درآمد حاصل از آگهی را با تولیدکننده واقعی ویدیوکلیپ تقسیم می کند.

خانم رفعتی جایزه را روز ۲۷ آوریل طی مراسمی در فرمونت شتو در اتاوا دریافت خواهد کرد.

مطالب مشابه در همین زمینه:

شهرزاد رفعتی کیست؟ عکس و ویدیو

لیست ایرانیان موفق و ثروتمند ساکن کانادا

No Comments

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نظرات شمـا