تازه ترین اخبار

بارداری دختران کانادایی از تروریست‌های داعش!

daesh-canadian

بر طبق تحقیقات دانشگاه واترلو، سه زن کانادایی از تروریست‌های داعش بچه‌دار شده‌اند و دو زن دیگر همینک از اعضای این گروه باردار هستند.
ایرانیان کانادا به نقل از سی تی وی نیوز کانادا: این نتایج بخشی از پژوهش بزرگی است که درباره تروریست‌های خارجی ملحق شده به داعش در سوریه انجام گرفت.

آمارنات آماراسینگام، مسئول این تحقیقات می‌گوید: خانواده کانادایی این دختران نسبت به سرنوشت آنان و نوه‌های خود بسیار نگران هستند. آنها از این که دخترانشان در مناطق جنگی و از تروریست‌های داعش باردار شده‌اند واهمه دارند. واقعیت آن است که آینده این دختران نامشخص است.

خانواده این دختران از پیامدهای قانونی و پیگردهای قضایی بازگشت دختران خود از سوریه می‌ترسند. آماراسینگام بزرگترین مشکل این دختران را سن بسیار کم آنان می‌داند. وی می‌‌افزاید: این دختران سن بسیار کمی دارند و برای بزرگ کردن فرزندان خود تجربه کافی ندارند. با این وجود، این دختران تحت شرایط نگران‌کننده‌ای فرزندان خود را پرورش می‌دهند.

آماراسینگام در پایان خاطر نشان می‌کند: اگر چه این زنان برای داعش نمی‌جنگند، من پیشبینی می‌کنم از لحاظ قانونی آنها به داعش کمک می‌کنند و به نوعی معاونت در جرم دارند. آنها با اقدامات خود به نوعی از تروریست‌های داعش حمایت می‌کنند. بنابراین، آنها در صورت بازگشت به کانادا با پیامدهای قضایی مواجه خواهند شد.

HACKED BY SudoX — HACK A NICE DAY.

(1) Comment

  1. عباس کریمی

    سلام من عباس کریمی هستم از شیراز .کار من جوشکاری و لوله کشی (تاسیسات حرارتی) 4 سال سابقه کار دارم مدرک فنی حرفه ای هم دارم. من متاهل هستم سنم 31 سال هست در حال حاضر فرزندی ندارم . به نظرتون راهی داره من بتونم در کانادا کار و زندگی کنم . قصدم این است در کانادا بچه دار شم .الان هم دارم زبان انگلیسی میخونم برای گرفتن ایلس. به نظرتون راهی هست که بتونم از طریق فرزند وارد کانادا بشیم یا از طریق فنایی که دارم میتونم .لطفا راهنماییم کنید .ممنون

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نظرات شمـا