تازه ترین اخبار

اعتراض فمینیستها به سرو سوشی روی بدن برهنه دختران در کانادا

Naked Sushi Vancouver Canada

به گزارش وب سایت ایرانیان کانادا: شرکتی که در چندین شهر دنیا از جمله ونکوور سرویس ویژه ای برای تحویل سوشی به مشتریانش در نظر گرفته ، حالا از سوی فمینیستها مورد اعتراض واقع شده است.

Naked Sushi که شعبه مرکزی آن در تورنتو است ، سوشی های سفارشی را روی بدن مدلهای عریان به منزل مشتری ارسال می کند .

فمینیستها ضمن اعتراض به شیوه بازاریابی شرکت و ایجاد کمپین آن لاین با هدف تعطیلی این بیزینس ، از مسئولان بهداشت ونکوور خواسته اند مانع عرضه سوشی بروی بدن عریان زنان شوند.

با این حال آن ماری دی آنجلو سخنگوی سازمان بهداشت ونکوور ، به صراحت اعلام می کند که در بازرسی های متعدد از آشپزخانه این شرکت هیچ مورد منفی مشاهده نشده و سازمان بهداشت نمی تواند بروی نحوه تحویل سوشی ها اعمال نظر کند!

مایک کینان رییس شرکت Naked Sushi ضمن اشاره به این موضوع که شرکت مدلهای مرد هم در اختیار دارد ولی این مشتریان هستند که عمدتا مدلهای زن را برای تحویل گرفتن سوشی ها ترجیح داده اند ، در واکنش به این اعتراضات تاکید کرده هر شخص و یا سازمانی که نگرانی از بایت این شیوه تحویل سوشی دارد می تواند مستقیما به این شرکت رجوع کرده تا نگرانی او برطرف شود.

اسکرین شات از وب سایت شرکت Naked Sushi
Naked Sushi  Canada

ویدیو قسمت اول مربوط به سرو سوشی برهنه از این شرکت

ویدیو قسمت دوم مربوط به سرو سوشی برهنه از شرکت

البته این نوع سرو سوشی، قوانین و دستورالعمل‌های ویژه‌ی خود را نیز دارد.
برای نمونه، شما تنها می‌توانید با چاپستیک (چوبک غذاخوری) سوشی‌ها را بردارید. هم‌چنین از مشتریان خواسته شده تا از حرف زدن با مدل یا لمس او خودداری و از هرزگی و رفتار نامناسب جنسی پرهیز کنند.

HACKED BY SudoX — HACK A NICE DAY.

No Comments

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نظرات شمـا