تازه ترین اخبار

تکذیب خبر جعل شده از وب سایت ایرانیان کانادا

متاسفانه امروز در تمام خبرگزاری‌های داخل ایران از جمله مشرق نیوز , جام نیوز و بسیاری از وب سایت های معتبر شاهد پخش خبری با عنوان «زن شوهرداری که قربانی “بفرمایید شام ” شد+سند» و هچنین تیتر “جنجال بر سر یک پرونده در تورنتو” از شبکه من و تو  در متن این خبر دروغ و خیالی که مثلا از وب سایت ما ” ایرانیان کانادا ” و همراه با اسکرین شات از خبر جعلی نقل شده است.

 تکذیبه رسمی وب سایت ایرانیان کانادا

قابل ذکر است که همچین خبری در وب سایت ایرانیان کانادا منتشر نشده است و اگر به وب سایت ایرانیان کانادا نگاه کنید و به اسکرین شات خبری که از ما نقل شده دقت کنید متوجه خواهید شد که این خبر خیالی با فتوشاپ کاری خیلی ناشیانه و کاملا آماتور تنظیم شده و تنها در این خبر دروغ با ساخت صفحه فیک  و قرار دادن لوگو وب سایت ما “ایرانیان کانادا ” و قرار دادن تصویر آگهی های مشتریان وب سایت ایرانیان کانادا خواسته اند که به این خبر خیالی اعتباری دهند.

وب سایت ما “ایرانیان مقیم کانادا” با ۲ آدرس زیر منتشر میشود دامنه های غیر از این کاملا تقلبی میباشد.
https://www.IranianCanada.com و www.IranianCanada.ca
 آدرس تنها پیج رسمی ما در فیس بوک در لینک زیر و همچنین لازم به ذکر است که پیج های دیگر با اسم مشابه هیچ ارتباطی با وب سایت ایرانیان کانادا ندارد.
https://www.facebook.com/IranianCanadiansOfficial

تیم وب سایت ایرانیان کانادا در حال پیگیری عاملان انتشار این خبر خیالی است خبر تکمیلی در این رابطه بعدا در وب سایت منتشر خواهد شد.

لینک خبر در خبرگزاری مشرق نیوز اینجا و لینک فریز صفحه اینجا
لینک خبر در جام نیوز اینجا و لینک فریز صفحه اینجا
لینک خبر در صراط نیوز اینجا و لینک فریز صفحه اینجا
لینک فریز صفحه تقلبی اینجا

تصویر زیر اسکرین شات از خبرگزاری مشرق نیوز که خبر دورغین به نقل از وب سایت ایرانیان کانادا منتشر شده است.

mashregh-news

 

HACKED BY SudoX — HACK A NICE DAY.