تازه ترین اخبار

اولین وکیل ایرانی به کلوب افتخاری وکلای میلیون دلاری راه یافت

 

safe_image (1)

حسین فرامرزی، وکیل ساکن ونکوور کانادا، به عنوان اولین وکیل فارسی زبان کانادایی به کلوب افتخاری “وکلای میلیون دلاری” راه یافت.

کلوب وکلای میلیون دلاری در سال ۱۹۹۳ تاسیس گردید تا از وکلای برجسته و برتر کشورهای کانادا و آمریکا که حداقل در یکی از پروندههای خود بیش از یک میلیون دلار غرامت برای موکلین خود دریافت کرده اند قدردانی و تقدیر نماید. کمتر از یک درصد از وکلای کانادا و آمریکا عضو این کلوب میباشند.

حسین فرامرزی رشته حقوق (Juris Doctor of Law) را در دانشگاه بریتیش کلمبیا کشور کانادا به پایان رساند. قبل از تحصیل در رشتهٔ حقوق، حسین فرامرزی لیسانس خود را در رشتهٔ مهندسی پزشکی (Biomedical Engineering) در ایران دریافت نمود و سپس تحصیلات خود را در رشتهٔ فوق لیسانس مغز و اعصاب (Neuroscience) در دانشگاه بریتیش کلمبیا ادامه داد.

افتخارات حسین فرامرزی شامل موفقیت در یکی از طولانی‌ترین پرونده‌های حقوقی تاریخ ایالت بریتیش کلمبیا میباشد که بیش از ۳۰ سال در دادگاههای کانادا در جریان بود (Kakavelakis v. Boutsakis). همچنین حسین موکلین خود را در پرونده Morrissey et. al. v. Seair et. al یاری رسانید و توانست بیش از ۱.۵ میلیون دلار غرامت دریافت نماید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به وبسایت “کلوب وکلای میلیون دلاری” رجوع نمائید:
milliondollaradvocates.com

No Comments

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نظرات شمـا