تازه ترین اخبار

ویدیو؛ ایستگاه بوسیدن آشنا و غریبه در ونکوور

VanKiss

پروژه Vancouver Kiss با هشتگ #VanKiss بعد از تجربه موفق سال قبل کمپین #VanKiss ،امسال نیز عده ای به بهانه کریسمس با نصب تابلو های جدید #VanKiss در چندین منطقه شهر ونکوور این رسم جالب را ادامه داده‌اند. البته در ایستگاه بوس حتما لازم نیست طرف مقابل از دوست و آشنا باشد. این حرکت موج تازه ای را در سایتهای اجتماعی نظیر توییتر و فیس بوک و اینستاگرام براه انداخته است.

این گروه با نصب چندین تابلو در مناطقی مختلف شهر ونکوور از رهگذران خواسته اند تا زیر این تابلوها یکدیگر را بوسیده و عکس هایشان را در سایتهای اجتماعی پخش کنند.

البته برخی از نوجوانان «تین ایجر‌ها» آنقدر در زیر یکی از این تابلوها می ایستند تا یک نفر پیدا شده و آنها را ببوسد و بعد عکس این بوسیدن دو نفره‌شان را در توییتر و فیس بوک یا اینستاگرام آپلود کنند.

مدیر این پروژه که نخواسته نامش فاش شود، در بیانیه رسانه ای اشاره کرده او و تیمش قصد دارند با اینکار مردم را به صمیمیت، محبت و مهربانی هر چه بیشتر تشویق کنند .

دوسال قبل چنین تابلویی تنها دریکی از مناطق شهر در آستانه کریسمس نصب شده بود ولی پارسال تعدادشان به ۱۰ تابلو رسید و امسال این تابلو را می توان در ۳۲ نقطه مختلف شهر ونکوور دید.

ویدیو گزارش شبکه سی بی سی نیوزنمونه عکس های آپلود شده از ایستگاه بوس در شبکه های اجتماعی

VanKiss_Vancouver_Canada
VanKiss_Vancouver (2)
VanKiss_Vancouver (5)
VanKiss_Vancouver (3)
VanKiss_Vancouver (4)
VanKiss_Vancouver (8)
VanKiss_Vancouver
VanKiss_Vancouver (7)

No Comments

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نظرات شمـا