تازه ترین اخبار

چه زمستانی در انتظار کاناداست؟

چه زمستانی در انتظار کاناداست؟

گزارش اوضاع زمستان سال ۲۰۱۵ که این هفته به بازار ارایه می‌شود،

حاکی از آن است که برخی استان‌های کانادا امسال زمستان نسبتا معتدلی خواهند داشت و برخی دیگر با زمستانی سخت‌تر از گذشته مواجه خواهند بود.

ایرانیان کانادا به نقل از روزنامه نت : استان بریتیش‌کلمبیا (به خصوص در قسمت جنوب) زمستانی را پیش رو دارد که دمای هوا در آن کمی از حالت نرمال بالاتر است و میزان برف هم در آن از حالت نرمال کم‌تر خواهد بود.

اما در استان‌های Prairies که متشکل از آلبرتا، ساسکاچوان و منیتوبا هستند و همین‌طور در انتاریو، باید انتظار زمستان سختی را داشت و در مقایسه با حالت نرمال، برف بیشتری هم خواهد بارید. 

البته پیتر گیگر سردبیر و از تهیه‌کنندگان گزارش Almanac تاکید کرده که زمستان امسال در این مناطق احتمالا به سختی زمستان سال گذشته نخواهد بود اما در نوع خودش ممکن است رکورد بزند.

در مورد استان‌های کانادا که مجاور با اقیانوس آتلانتیک هستند (کبک، نیوبرانزویک، جزیره پرینس‌ادوارد و نووا اسکوشیا) هم این‌طور پیش‌بینی شده که دمای هوا بالاتر از حالت نرمال باشد. 

جزیره پرینس‌ادوارد

جزیره Wholesale Miami Dolphins Jerseys پرینس‌ادوارد

همچنین پیش‌بینی شده که بهار ۲۰۱۵ کانادا بهار سردی باشد.

گزارش Almanac در مورد پیش‌بینی آب و هوا بیش از ۱۹۸ سال است که منتشر می‌شود و معمولا تا ۸۰ درصد درست از آب درمی‌آید. آنها از یک فرمول ریاضی متشکل از سیکل‌های خورشیدی، موقعیت سیاره و موقعیت خورشید برای این محاسبه استفاده می‌کنند. 

سختی و شدت زمستان گذشته در کانادا به درستی در گزارش سال قبل آنها پیش‌بینی شده بود و این در حالی بود که مفسران آمریکایی آب و هوا نتوانسته بودند چنین پیش‌بینی را ارایه دهند.

wholesale MLB jerseys cheap jerseys cheap NBA jerseys