تازه ترین اخبار

عکس های از تزئینات کریسمس ۲۰۱۵ در تورنتو

با آغاز ماه دسامبر، تورنتو هم مثل بیشتر شهرهای دنیا حال و هوای کریسمسی گرفته و چراغانی ها و تزئینات مرتبط با سال نو گوشه و کنار شهر را رنگارنگ تر از همیشه کرده است. با وجود اینکه خیلی از خانه ها و مکان های عمومی در تورنتو هستند که برای سال نو تزئین می شوند ولی دکورهای برخی مکان های این شهر شهرتی جهانی دارند و بعضا توریست ها از نقاط مختلف کانادا برای تماشای آنها به تورنتو سفر می کنند.

christmas_in_canada_2015 (12)

christmas_in_canada_2015 (5)

christmas_in_canada_2015 (11)


سیتی هال تورنتو(Toronto City Hall) و میدان نیتن فیلیپس و پیست اسکیت روی یخ معروفش هر سال با درخت کریسمسی زیبا و چراغ های فراوان تزئین می شود که شاید یکی از زیباترین و شلوغ ترین نقاط شهر در این شب ها باشد.

christmas_in_canada_2015 (4)

christmas_in_canada_2015 (2)

christmas_in_canada_2015_Toronto1

مرکز خرید بزرگ ایتون سنتر(Toronto Eaton Center) در دان تاون تورنتو که یکی از شناخته شده ترین مال های کانادا هم به حساب می آید، هر سال برای سال نو دکورهای زیبا و عظیمی را در داخل و محیط اطراف ساختمانش طراحی می کند که عده زیادی را فقط برای تماشا و عکس انداختن با آنها به این مکان می کشاند.

christmas_in_canada_2015 (10)

christmas_in_canada_2015 (9)

christmas_in_canada_2015 (7)

میدان یانگ و دانداس (Dundas Square) یکی از محبوب ترین مکان های تورنتو برای گشت و گذار است و سر زدن به آن را در تمامی ایام سال به شما پیشنهاد می کنیم مخصوصا حالا که با درخت و مجسمه های نورانی تزئین شده است.

christmas_in_canada_2015

christmas_in_canada_2015 (14)

هرچند این مکان (Distillery District) بیشتر برای نمایشگاه و غرفه های مخصوص فروش اجناس کریسمسی و هدیه های دست سازش در این مدت از سال معروف است ولی دکورها و برنامه های جانبی هیجان انگیزش بسیار از خانواده ها را در ماه آخر سال به این مکان می کشاند.

christmas_in_canada_2015 (13)

christmas_in_canada_2015_toronto

christmas_in_canada_2015 (3)

برج بلند بروکفیلد (Brookfield Place) در قلب تورنتو با وجود اینکه یک مکان تجاری ست ولی هر سال دکورهای بسیار زیبایی را برای لابی ورودی خود طراحی می کند که توجه بسیاری از شهروندان را به خود جلب می کند.