تازه ترین اخبار

هویت جسد دختر ایرانی در نورث ونکوور پس از دو سال مشخص شد

sara_norouzy

پلیس جنایی لوئر مین‌لند اعلام کرد بازمانده‌های یک جسد ناشناس که دو سال پیش پیدا شده بود، این جسد که پلیس نام “Jane Doe” را در تحقیقاتش برای او انتخاب کرده بود به یک دختر ایرانی به نام سارا نوروزی تعلق دارد.

این دختر ایرانی قربانی جنایتی شده که هنوز ابعاد آن مشخص نیست.

بقایای جسد او در آگوست ۲۰۱۲ در حوالی Curling Road کشف شد. پلیس در آن زمان موفق به یافتن هویت او نشد اما روش‌هایی مثل تحلیل DNA و مدل سه‌بعدی شناسایی چهره حالا به کشف هویت او منجر شده است.

North_Vancouver_Jane_Doeمدل سه‌بعدی چهره جسد 

تیم تحقیق در مورد قتل‌ها در لوئر مین‌لند هویت این قربانی ایرانی را این‌طور اعلام کرده است: فاطمه نوروزی پوراصفهانی که با نام سارا نوروزی هم شناخته می‌شده و ۳۱ سال داشته است.

سخنگوی این تیم اعلام کرده که حالا اولویت پلیس این است که اطلاعات و شواهد احتمالی را جمع‌آوری کند تا مشخص شود چه بلایی سر سارا نوروزی آمده است.

طبق اطلاعات موجود، سارا به همراه مادرش در کانادا بسر می‌برده است اما مدتی بعد به همراه او به ایران بازمی‌گردد.

سه سال بعد، سارا تنها به کانادا برمی‌گردد. طبق اطلاعات تیم تحقیق پلیس، او در پناهگاه بی‌خانمان‌ها در برنابی و نورث‌ونکوور دیده شده بوده است.

مدتها بعد از مراجعت سارا به کانادا، مادرش نتوانست خبری از او به دست بیاورد. او ماه گذشته میلادی به کانادا آمد تا با کمک پلیس نورث‌‌ونکوور خبری از او به دست بیاورد.

از این طریق بود که پلیس توانست با تحلیل DNA جسد سارا را شناسایی کند.

سارا برای آخرین بار در جولای ۲۰۱۲ زنده دیده شده بود. بقایای جسد او سه هفته بعد از این زمان پیدا شد.

پلیس حالا دنبال هر سرنخ یا اطلاعاتی درباره سارا نوروزی و زندگی او و دوستان احتمالی‌اش است. از کسانی که اطلاعاتی دارند خواسته شده با تیپ‌لاین پلیس جنایی به شماره ۴۴۴۸-۵۵۱-۸۷۷-۱ تماس بگیرند. اگر هم کسی می‌خواهد به صورت ناشناس اطلاعاتی بدهد می‌تواند با شماره ۸۴۷۷-۲۲۲-۸۰۰-۱ تماس بگیرد.

ویدیو مربوط به این خبر

No Comments

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نظرات شمـا