تازه ترین اخبار

راهنمای کامل تازه واردین به ونکوور بریتیش کلمبیا کانادا

ویدیو راهنمای کامل تازه واردین به ونکوور استان بریتیش کلمبیا در کانادا  در ۱۶ قسمت به زبان فارسی میباشد

اشتغال

کارفرمایان همیشه به دنبال جذب نیروهای ماهر جدید در بریتیش کلمبیا هستند. ابتدا، مطمئن شوید که به عنوان یک مهاجر، کارمند یا کارگر موقت یا ساکن موقت در کانادا اجازه کار دارید.

یافتن محلی برای زندگی

وقتی به بریتیش کلمبیا می آیید، باید تصمیم بگیرید که می خواهید در چه نوع خانه ای زندگی کنید. ماشین حساب محاسبه هزینه زندگی در وب سایت WelcomeBC می تواند به شما کمک کند تا درک درستی از هزینه کرایه ها و خرید خانه در منطقه مسکونی خود بدست آورید.

کارهایی که باید هنگام ورود به بریتیش کلمبیا انجام دهید

اگر یک مهاجر یا پناهنده هستید که به فرودگاه بین المللی ونکوور وارد می شوید، می توانید از شبکه جامعه تازه واردان در فرودگاه که به نام CANN نیز شناخته می شود اطلاعات دریافت کنید. CANN اتاق لندینگ مخصوص مهاجران در محل ورود بین المللی فرودگاه است و به بیش از ۲۰ زبان خدمات رسانی می کند. خدمات CANN فقط برای مهاجران و پناهندگان بریتیش کلمبیا قابل دسترسی است.

گواهینامه رانندگی

برای رانندگی کردن در بریتیش کلمبیا به یک گواهینامه معتبر رانندگی نیاز دارید. شرایط و الزامات رانندگی در بریتیش کلمبیا و مراحل دریافت گواهینامه رانندگی در بریتیش کلمبیا در این فیلم توضیح داده میشود.

موارد اضطراری: تماس با۹۱۱

با مشاهده این فیلم خواهید دانست که چه موقع با ۱-۱-۹ تماس گرفته و موقع صحبت با اپراتور چه اطلاعاتی ارائه کنید.

کارت بانکی شما

از کارت بانکی می توان برای پرداخت هزینه خرید کالا و خدمات و یا دسترسی به پول نقد از عملاً هر کجا استفاده کرد. در این فیلم با نحوه دریافت کارت بانکی و موارد استفاده آن آشنا خواهید شد.

خدمات پستی

شرکت پست کانادا مسئولیت ارائه خدمات پستی در کانادا را بر عهده دارد. اگر بخواهید نامه یا بسته ای ارسال کنید، شرکت پست کانادا این کار را برای شما انجام خواهد داد. در این فیلم با خدمات مختلف شرکت پست کانادا آشنا خواهید شد.

شماره بیمه اجتماعی

در این فیلم با شماره بیمه اجتماعی (SIN)، دلیل نیاز به آن و نحوه درخواست کارت خود آشنا خواهید شد.

استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی

امکانات حمل و نقل عمومی فراوانی در بریتیش کلمبیا وجود دارد. دراین فیلم می آموزیم که چطور بیشتر با نقاط مختلف شهر خود آشنا شده و چه امکانات حمل و نقل عمومی برای تردد در شهر وجود دارد.

برنامه انتخاب استانی در بریتیش کلمبیا

درکجای بریتیش کلمبیا زندگی کنید

شغل شما در بریتیش کلمبیا

راهنمای جستجوی شغل

طرح خدمات درمانی

در این فیلم با طرح خدمات درمانی (MSP)، کسانی که باید در آن ثبت نام کنند و انواع مختلف خدمات درمانی تحت پوشش این طرح آشنا خواهید شد.

پول کانادا

در این فیلم مطالبی درباره واحد پول کشور کانادا، نحوه خرید با استفاده از دبیت کارت، کارت اعتباری و یا چک های شخصی خواهید آموخت.

امور بانکی

در این فیلم با امور بانکی در کانادا، و گزینه هایی که برای انتخاب یک موسسه مالی و افتتاح حساب بانکی در اختیار دارید آشنا خواهید شد.

مطلب مشابه در همین زمینه:

دفترچه راهنمای استفاده از منابع و خدمات موجود برای تازه واردین به بریتیش کلمبیا

دفترچه راهنمای استفاده از منابع و خدمات موجود برای تازه واردین به اونتاریو

No Comments

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نظرات شمـا